Daarjuist eens goed de eerste foto bekeken; in het bijzonder de verwering van de bloot liggende bakstenen.
Ik weet niet wat je juist gedaan hebt maar die bovenste bakstenen zijn precies echte snelbouwstenen geworden, die verkleuren ook streepsgewijs en dat is iets wat ik nog niet veel gerealiseerd gezien heb.
Wat dat klein plantje betreft dat je gepoogd hebt te verwerken in je metselwerk zou ik zeggen dat het veel beter zou uitkomen in het pad naar het kerkhof maar dan wel hier en daar zo een plantje, geen enkeling of groepje bij elkaar.
Zoals iedereen zegt ben je, zeker met dit ontwerp, enorm verbeterd op korte tijd en als je zo verder gaat zal je nog een heel goede diorama bouwer worden.
En nu wil ik je helemaal niet gek maken maar als je nog eens overweegt om een nieuw dergelijk vervallen project op te starten zou ik je willen voorstellen om eens een Far-West item te kiezen, een verlaten en vervallen saloon of zo, iets met veel hout want daar kan je blijkbaar goed weg mee.