T'is al een tijdje gelden dat ik nog iets heb laten zien, maar het was experimenteren met kleuren dat me een beetje tegen hield om verder te doen.
Nu, ondertussen is ook de basis al een beetje veranderd. De rots heeft al een beetje structuur, en ook de brug en de binnenplaats is er.
De torens en de poort zijn bijna klaar, wat heb ik zoal van verf gebruikt. Eerst een wash van Burnt Sienna gevolgd door een pinwash in de voegen van Raw Umber. Dan alles goed laten drogen om vervolgens te drybrushen met de volgende kleuren: Dark sea grey, Light grey, Sky grey, Stone grey.
Hier door werd alles een beetje te grijs dus een tweede drybrush sessie met: Tan Yellow, sand Yellow, Dark sand en Pale sand.

Als laatste werden hier en daar stenen in een ander kleurtje gestoken door middel van een drybrush met: Flat brown, German camo ochre, German camo beige, German camo medium brown.
Volgen stap is de vegetatie aanbrengen.
Zo tot de volgend keer.
Grtz Bart.